Philips Yeni Kavisli 144 Hertz Geniş Ekran Monitörünü Duyurdu

151

Philips şirketi, monitörlerine bir yenisini daha ekliyor. Yeni Philips 345M1CR modeli 144 Hertz geniş ekran bir yapıya sahip olup kavisli bir ürün.

Kavisli tasarımlar günümüzde özellikle monitör tarafında bir hayli popüler bir hale gelmeye başladı. Oyuncunun gözlerini saran bu tasarım yapısı böylece oyunun daha fazla içerisinde hissetmenizi sağlıyor. Aynı durum filmler için de geçerli olup Philips 345M1CR genel olarak oyuncular için üretilen, özellikle konsollar için biçilmiş kaftan olan bir ürün.

Duyurulan Philips 345M1CR modelinin 144 Hertz tazeleme hızı bulunuyor ve maksimum 3440 x 1440 p çözünürlük desteklemekte olup bu çözünürlük yapısıyla ideal olan 21 : 9 en boy oranını kullanıyor. Monitör tepki süresi bakımından ise rekabetçi oyuncuların beklentilerini tam karşılamayabilir çünkü 4 ms tepki süresi sunuyor.

Philips 345M1CR ekran parlaklığı maksimum 300 nit ve statik kontrast oranı 3000 : 1 olup cihazda iki adet HDMI 2.0 bağlantı noktası bulunmakta ve hızlı şarj destekli dörtlü USB 3.2 bağlantı noktası bulunan USB hub’a sahip olup 34 inç büyüklüğünde kavisli 144 Hertz ekranı ile genel itibariyle büyük ekran isteyen konsol ve bilgisayar oyuncuları için geliyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.