Philips Yeni Kulaklıklarıyla Geliyor

132

Kulaklık kategorisi son yıllarda epey güçlü bir pazar oluşturdu. Aynı zamanda çok geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Oyun, müzik veya stüdyo ortamı gibi profesyonel amaçlar için kullanılan çok fazla kulaklık bulunuyor.

Kulaklık kategorisinde popüler markalardan biri olan Philips, hem kulak içi hem kulak üstü modellerini duyurdu. Duyurulan kulaklıklar SH402 ve SN503 olup SN503 kulaklığı su geçirmezlik sertifikasına sahip olup 6 saat boyunca şarj olmadan kullanılabilmekte ve şarjı da yalnızca 15 dakikalık kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilebilmekte. Apple, Google Fit gibi uygulamalarla uyumlu çalışmakta olup kulak içi kalp atışını dahi algılayabilen sisteme sahip. Aynı zamanda eko iptalli dahili mikrofonu, 6 mm neodimyum akustik sürücüleri bulunuyor. Bluetooth cihazınızla otomatik olarak entegre olabilen ürün daha net ses ve daha iyi bas ayarıyla dikkat çekmekte.

SH402

SH402 kulaklığı ise 20 saat performans sunmakta olup IPX4 sertifikasıyla hem suya hem tere dayanıklı. Pasif gürültü önleyici özelliği bulunan kulaklıkta hızlı şarj özelliğinin bulunmasının yanı sıra yalnızca 10 dakikalık bir şarjla 2 saat performansısergiliyor. Ürün aynı zamanda yankı giderici özelliğiyle daha net müzik dinleme keyfi sunarken kolayca taşınabilir olması ve antrenman boyunca serin tutmaya yardımcı olması ile gerekli kaliteyi sağlıyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.