Pikachu Temalı Yeni Razer Kablosuz Kulaklığı Tanıtıldı

153

Oyuncu ekipmanları hususunda yakından tanınan markalardan biri olan Razer, Pikachu temalı yeni kablosuz kulaklık modelinin tanıtımını yaptı.

Kablosuz kulaklık modellerine farklı bir bakış açısıyla yeni bir soluk kazandıran Pikachu temalı Razer Kablosuz kulaklığının Pokeball şeklinde şarj kutusuna sarı renkli kulaklıklar eşlik etmekte. Bu kulaklıklar kulakiçi formunda olup 13 mm sürücülere sahipler ve Bluetooth 5.0 bağlantısını destekliyorlar. Böylece ürünlerin iOS ve Android işletim sistemli cihazlarla uyumluluğu bulunuyor.

Oyunculara yönelik bir ürün olan Pikachu! Razer Pokemon kablosuz kulaklığı Pokemon Pikachu True Wirelless Earbuds ismiyle gelmekte olup kulaklık Çin’de tanıtıldı ve bu pazarda satışa sunulacak. Sızıntılara göre ürün Çin pazarına özel olarak kalacak ancak bu hususta bir farklılığın söz konusu olması da muhtemel.

Kulaklık tek şarj ile 15 saat boyunca kullanılabilecek olup 899 Yuan yani yaklaşık 120 Dolarlık fiyat etiketiyle 16 Nisan 2020 günü çıkışını gerçekleştirecek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.