Play Store’da üç oyun kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor

123

Google’dan Android kullanıcılarını sevindirecek güzel bir haber var.  Google Play Store üzerinde üç oyun, kısa bir müddet için ücretsiz olarak sunuldu.

Google Play Store’da toplam fiyatı 33 TL olan üç oyun Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuldu. Nostalji sevenlere hitap eden üç oyunu siz de ücretsiz olarak telefonunuza indirebilirsiniz. Ücretsiz olan oyunlardan ilki, Mystick Guardian VIP: Old School Action RPG. JRPG türünden esinlenerek kurgulanan rol yapma oyunu, doksanların nostaljisini sevenler için gayet memnun edici. Normal fiyatı 21.99 TL olan oyun, kısa bir süre ücretsiz olarak sunuluyor.

İkinci ücretsiz oyun ise Buff Knight Advanced – Retro RPG Runner. Yine rol yapma oyunlarından olan Buff Knight Advanced oyununda iki farklı karakteri canlandırabiliyorsunuz. Seçtiğiniz karakterle düşmanlara karşı farkı taktiklerle savaş yapabiliyorsunuz. Bir milyondan fazla indirmeye sahip olan oyun Kore’de de yılın bağımsız oyunu ödülünü de aldığını sizlere aktaralım.

OKU:  Oppo A7 tanıtıldı ve böylece özellikleri belli oldu

Son olarak  arcade türü Cannon Master VIP oyunu da ücretsiz olarak sunulan oyunların arasında yer alıyor. Gökyüzünden gelen düşmanlara karşı savaştığınız bu oyunun normal fiyatı ise 5.69 TL.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir