PlayStation Days of Play İndirimleri Başladı!

338

Sony’nin her yıl düzenlediği Days of Play kampanyası geçtiğimiz günlerde başladı. Bu kampanya ile birlikte oyun,konsol ve aksesuarlarda büyük indirimler oyunculara sunuluyor.

İki gün önce, yani 7 Haziran tarihinde başlayan Days of Play, 17 Haziran tarihine kadar devam edecek. PlayStation oyuncuları yeni bir oyun arayış içerisinde ise bu kampanya kapsamında oyunları indirimli halde satın alabilirler. Yine aynı şekilde yeni bir konsol almak isteyenler bu kampanyadan yararlanabilirler.

Sony, bu yıl Days of Play için özel olarak PlayStation 4 üretti ve konsolu da bu kampanya kapsamına satışa çıkardı. PS4 Days of Play, tasarımı ile dikkat çekiyor ve 2699 TL‘lik bir fiyat etiketi barındırıyor. Bunun haricinde DualShock 4 kablosuz kontrol cihazı da 329 TL‘lik bir fiyat ile satışa sunuluyor.

Bunların yanı sıra oyunlarda da indirimler söz konusu. Örneğin, Marvel’s Spider-Man 249 TL‘den, God Of War 199 TL‘den, Days Gone ise 299 TL‘den satılıyor. Ayriyeten; PS4 500GB + 3 aylık PS Plus üyelik + 3 oyun paketi 2699 TL yerine 1799 TL‘den satışa sunuluyor. PS4 1TB + ikinci DualShock 4’ten oluşan paket ise 3199 TL yerine 2249 TL‘den satışta.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.