PlayStation Plus Ekim Ayı Oyunları Netlik Kazandı

129

Eylül ayının artık sonuna geldik ve Ekim ayına giriyoruz. PlayStation Plus, her ay sonuna doğru bir sonraki ayın kampanyalı oyunlarını duyuruyor. Şimdi de Ekim ayı içerisinde PlayStation Plus üzerindeki kampanyalı oyunlar duyuruldu.

Duyurulan oyunlar şu şekilde;

  • MLB The Show 19
  • The Last of US Remastered

İki oyununun da alanlarında dikkat çeken popüler oyunlar olduğunu söylemek mümkün. MLB The Show bir beyzbol oyunu olup The Last of US Remastered ise meşhur The Last of US oyununun yenilenmiş versiyonu ve açıkçası duyurulan Ekim oyunları arasında yer alması pek çok oyuncu için şaşkınlıkla karşılanan sevindirici bir gelişme oldu.
Böylece bu ay iki oyunun PlayStation Plus aboneleri için sunulduğunu söyleyebiliriz.

PlayStation Plus aboneleri belli bir ücret karşılığında aylık ek ücret ödemeden bazı oyunlara sahip olabiliyor. Bu oyunlar genellikle ücretsiz olarak lanse edilsede aslına bakarsanız abonelik ücreti kapsamında zaten kullanıcılardan ücret alınıyor. Çünkü abonelik sistemine dahil olmayan bir oyuncunun bu iki oyunu platform üzerinden ücretsiz olarak alabilmesi söz konusu değil.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.