PlayStation Plus Kasım Ayı Kampanyalı Oyunları Belli Oldu

113

Sony, ortaya koyduğu PlayStation Plus sistemiyle PlayStation kullanıcılarının abonelik sistemi içerisinde çeşitli hizmetler almasını sağlamıştı. Bu hizmetlerden en fazla dikkat çekeni aylık kampanyalı oyunlar oldu. PlayStation Plus aboneleri her ay farklı oyunlardan herhangi bir ek ücret ödemeden yararlanabiliyor.

Kasım ayının PlayStation Plus oyunları belli oldu. Bu ayın kampanyalı oyunları arasında Nioh ve Outlast 2 yer alıyor. İki oyunun da kategorilerinde ünlü oyunlar olduğunu söylemek mümkün. Outlast özellikle ilk oyunla korku oyunu kategorisine yeni bir soluk kazandırmıştı. Nioh oyunu da kılıç savunma yeteneklerini ortaya koyabildiğiniz, oynanış tarafında kuvvetli dikkat çekici bir oyun olmuştu. PlayStation Plus aboneleri şimdi Kasım ayı boyunca bu iki oyundan herhangi bir ek ücret ödemeden yararlanabilecek.

OKU:  Sony, PlayStation 4 için Black Friday indirimlerini duyurdu

Hali hazırda oyuncular için The Last of Us ve MLB: The Show 19 fırsatları da devam ediyor. Bu iki oyunu aboneler 4 Kasım tarihine kadar kütüphanelerine ek ücret ödemeden ekleyebiliyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.