PlayStation Plus Kasım Oyunları Aktif Oldu

116

Geçtiğimiz günlerde PlayStation Plus Kasım oyunlarının açıklandığının haberini yapmıştık. Bu kez de oyunlar aktif hale geldi. Ancak ilginç bir sürpriz sunuldu.

Bilinrdiği gibi sizlere, sunulacak oyunlar arasında Outlast 2 olduğunu belirtmiştik çünkü resmi kaynaktaki bilgiler bu yöndeydi ancak aktif edilen oyunlar arasında Outlast 2 yer almadı. Bu oyunun yerine Goat Simulator yapımı hediye olarak verildi.

Outlast 2’nin ülkemizdeki oyunculara sunulmamasının sebebi ise Outlast 2 TR PSN’de yer almaması. Dolayısıyla ülkemizde bunun yerine Goat Simulator sunuldu. Goat Simulator oyunu özellikle bir dönem ülkemizde bir hayli popüler oldu. Eğlenceli, komik bir oyun olan Goat Simulator, henüz deneyimlemediyseniz tercih edebileceğiniz ilginç bir deneyim olabilir.

Aktif olan bir diğer PlayStation Plus Kasım oyunu ise beklendiği üzere Nioh oldu. Nioh şu an PlayStation Plus abonelerince ek ücret ödemeksizin edinilebiliyor. İki oyun da 3 Aralık 2019 tarihine kadar edinilebilir olacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.