PlayStation Plus Mayıs Ayı Ücretsiz Oyunları Belirlendi

154

PlayStation Plus aboneleri için her ay farklı oyunlar abonelik sistemi dahilinde ücretsiz olarak sunuluyor. Peki Mayıs 2020’de hangi oyunlar PlayStation Plus aboneleri için ücretsiz bir şekilde erişime açılacak?

PlayStation 4 oyuncuları için Mayıs ayı içerisinde Dark Souls Remastered ve Dying Light oyunları ücretsiz olarak sunulacak. Bu iki oyunun da epey popüler olduğunu, Dark Souls Remastered’in de eskiyen Dark Souls’un yeniden elden geçirilerek sunulan versiyon olduğunu belirtelim. Böylece Sony Mayıs ayı içerisinde iki popüler oyunu ücretsiz sunacak.

Son günlerde corona virüsünün de etkisiyle konsollara olan ilgi epey arttı. PlayStation 4 ise son demlerini epey iyi yaşıyor çünkü konsolu hala çok fazla kişi kullanıyor. Mayıs ayının ilk haftasından itibaren PlayStation 4 sahipleri konsollarında Dying Light ve Dark Souls Remastered keyfini sürebilecekler.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.