PlayStation Plus’ta Temmuz Ayının Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

1248

Oyun konsolu tarafında PlayStation’ın büyük bir kitlesi bulunuyor. Sony, PlayStation kullanıcıları için PlayStation Plus platformunu sunuyor ve bu platform abonelik sistemiyle çalışıyor. PlayStation Plus üyelerine her ay pek çok ücretsiz oyun düzenli olarak sunuluyor.

PlayStation Plus’ın bu ayki ücretsiz oyunları da belli oldu. Temmuz ayından itibaren ücretsiz olarak verilecek oyunlar Horizon Chase ve PES 2019 olacak. Bu iki oyun arasından özellikle PES 2019’un oyuncuların çoğunluğunu oldukça memnun edeceğini düşünmekteyiz. Horizon Chase, PES 2019 ile karşılaştırıldığında daha mütevazi bir içerik ancak eğlenceli bir yarış oyunu olduğunun altını çizmek gerekli.

Hali hazırda Haziran ayına Sonic Mania ve Borderlands: The Handsome Collection oyunlarını da yetişebilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz oyun 2 Temmuz’da açılacak olup geçtiğimiz ayın oyunları olan Sonic Mania ve Borderlands: The Handsome Collection’ı da bir süre daha indirebilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.