PlayStation Store İndirimleri Nisan Ayıyla Birlikte Tekrar Aktif Oldu

113

Geçtiğimiz hafta PlayStation Store ile Türk oyuncular arasında adeta kriz yaşanmıştı. Çünkü PlayStation Store’da yer alan Fırsatlar sekmesi kaldırılmış, oyunlar için de herhangi bir açıklama yapılmamıştı. PlayStation Store ilk aşamada bu konuyla ilgili açıklamada dahi bulunmazken ilerleyen günlerde yaptığı açıklama ise oyuncuların hiddetine tuz biber olmuştu.

Sony şimdi PlayStation Store’da Nisan ayıyla birlikte düzenlemeye gitti. Kullanıcıların boykot kararının ardından yeni bir indirim sürecini başlatmaya karar veren Sony, PlayStation Store indirimlerini tekrar aktif etti. Aynı zamanda İndirimler ve Fırsatlar sekmesi eklendi ve bu sekmeye tıkladığınızda indirimde olan oyunları, hangi yapımların fırsat niteliğinde avantajlı bir şekilde sunulduğunu görebiliyorsunuz.

Şu an salgın önlemleri sebebiyle oyuncuların büyük bir kısmı evinden dışarıya çıkmıyor ve konsol oyunlarıyla zaman geçiriyor. Bu bağlamda yeni indirimlerin ilgi görüp görmeyeceği merakla bekleniyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.