PlayStation Türkiye İndirimsizlik Skandalıyla İlgili Beklenen Açıklamayı Yaptı

77

Pek çok dijital mağaza şu sıralar korona virüsü nedeniyle önemli indirimler sunarken PlayStation Türkiye tam aksine mevcut fırsatlar sekmesini de kaldırmıştı ve bu durum oyuncuları bir hayli sinirlendirdi.

PlayStation oyuncuları, PlayStation Türkiye’nin tüm fırsatları bir anda kaldırmasına, indirim fırsatı sunmamasına ve herhangi bir açıklamada bulunmamasına bir hayli sinirliydi ve en sonunda beklenen açıklama yapıldı.

PlayStation Türkiye’den gelen açıklamada indirimlerin bölgeden bölgeye değişiklik gösterilebileceği ve Mega Mart kampanyasının Türkiye’de geçerli olmadığı ifade edildi. Bu açıklama, Instagram üzerinde çok sayıda atılan mesaj üzerine mecburen yapıldı. Yapılan bu açıklama oyuncuları kesinlikle memnun etmeyecektir.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“PlayStation Store’da farklı bölgeler ve ülkelerin kampanyaları değişiklik gösterebilir. Mart indirimleri PlayStation Store Türkiye için geçerli değil. Önümüzdeki hafta başlayacak olan Bahar indirimleri kampanyasının ülkemiz mağazasında geçerli olacağını belirtmek isteriz.”

Pek çok oyuncu indirimsizlik sürecinin bir teknik hatadan kaynaklandığını umut ediyordu ancak görünen o ki böyle bir durum söz konusu değil.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.