PNY, 960GB Kapasiteli SSD Donanımı CS900’ü Satışa Çıkarıyor

307
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

PNY, yeni yüksek kabasiteli SSD aygıtını piyasaya sürüyor. PNY CS900,  etkileyici özellikleriyle oyuncular ve arşivciler için geliyor.

Neredeyse 1 TB kadar alana sahip olan PNY CS900, bir HDD kadar depolama alanına sahip ve ondan çok daha hızlı. SSD aygıtları, fiyatlarının yüksekliğinden ötürü el yaksada ilgi gören önemli bir teknoloji oldukları açık. Yeni PNY CS900, hem bilgisayarlarda hem dizüstü bilgisayarlarda vazgeçilmez olmak için geldi.

535 MB/s okuma ve 515 MB/s yazma hızına sahip olan donanım, hız ve güçlü performansı ortaya koymaya çalışıyor. PNY cephesinden gelen açıklamada, bundan bir ik iyıl kadar önce neredeyse 1 TB bir SSD çıkarmanın ütopik bir düşünce olduğu, fakat teknolojilerini çok hızlı geliştirdikleri ifade edildi.

OKU:  App Store Üzerindeki Uygulama Sayısında Önemli Düşüş

Verimli ve yüksek performanslı özellikleriyle CS900, pazarda dikkat çeken ürünler arasında olacaktır. Fakat elbette fiyatı da bunda önemli bir rol oynayacak. Türkiye için çıkıp çıkmayacağı ve fiyatı henüz belli değil. Uygun fiyatlı bir şekilde satıldığı taktirde sükse yapacaktır.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir