Poco M3 Görüntüsü Sızdırıldı

11

Poco M3 modeli 24 Kasım günü resmiyet kazanacak olup telefona dair yeni bir görüntü ortaya çıktı.

Xiaomi şirketi akıllı telefon kategorisindeki popüler markalardan biri olup bu sefer de Poco M3 akıllı telefonuyla geliyor. Telefonun tasarım yapısı ortaya çıktı.

Çin pazarı için Redmi Note 10 4G olarak yeniden markalanabilmesi kuvvetle muhtemel olan telefonun fiyatı henüz belli olmazken görüntü yapısının ortaya çıkması dikkat çekti. Sızdırılan görüntüye göre M3 modelinde çift LED flaş bulunacak ve flaşın yanında üçlü arka kamera yapısı olacak. Mavi, sari ve siyah renk seçenekleriyle gelecek.

Poco M3 cihazı X3 telefonunun başlattığı alışılmışın dışında markalaşma trendini sürdürecek olup kameranın yan kısmında büyük bir Poco yazısının olması epey dikkat çekiyor.

Poco M3 akıllı telefonunun FHD+ çözünürlüklü 6.53 inç büyüklüğünde ekranı bulunmakta olup Snapdragon 662 yonga setiyle çalışıyor. 48 MP ana kamerası olan telefon 6000 mAh bataryaya sahip ve 4 GB RAM’i bulunuyor.


TAG


Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.