Pocophone Kablosuz Kulaklığına İsim Bulmak İçin Kullanıcılarına Başvurdu

80

Gelen son bilgiler Pocophone firmasının gerçek kablosuz kulaklık üretebilmek için hamle yaptığını gösteriyor. İşte konuya ilişkin tüm ayrıntılar…

Pcophone markası günümüzde popüler olan üreticilerden biri konumunda. Pocophone , özellikle akıllı telefon kategorisinde isminden söz ettirmişti ve şimdi de gerçek kablosuz piyasaya sürebilmek için harekete geçti.

Xiaomi’nin alt firmalarından biri olan Poco cephesinden firmanın Hindistan Genel Menajeri Chandolu Manmohan, Twitter üzerinde kablosuz kulaklık ile ilgili bir paylaşım yaptı. Paylaşımında kablosuz kulaklık çıkaracaklarını ve isim konusunda henüz net bir karar veremediklerini, dört olası isim arasında seçim yapılması gerektiğini ifade etti ve bunun için de kullanıcılara Twitter ortamı üzerinden bir oylama sundu.

Gerçekleştirilen oylamada şu dört isim arasından kullanıcıların seçim yapması istendi:

  • POCO Klip Buds
  • POCO Pop Buds
  • POCO Funkz
  • POCO Move Buds

Çıkacak olan sonuca göre yeni kablosuz kulaklık modeli belirlenecek olup, fiyat performans hususunda iddialı bir ürünün gelmesi bekleniyor. Aynı zamanda gerçek kablosuz kulaklık vurgusunun yapılması dikkat çekiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.