Postal Redux, Switch Platformuna 16 Ekim Günü Çıkacak

14

Postal oyununun orjinali 1997 yılında piyasaya sürüldü ve bir dönem oyunu olarak kabul edildi. Daha sonra 2016 yılında Postal Redux ismiyle yenilenerek tekrar kendisini gösterdi ve PC platformu için piyasaya sürüldü.

Postal Redux, aradan geçen uzun yıllar sonra bu defa da Nintendo Switch konsolu için çıkışını gerçekleştirecek. Açıklanana göre oyun 16 Ekim 2020 tarihinde Nintendo Switch üzerinden oynanabilecek. Nintendo resmi mağazası Nintendo eShop üzerinde 9,99 Dolar fiyat etiketiyle satılacak olan Postal Redux, oyunculara nostaljik ancak aynı zamanda geliştirilmiş bir Postal deneyimi sunmaya odaklanacak.

Nintendo Switch konsolunda nasıl bir satış performansı elde edeceği merak edilen Postal Redux ile ilgili artık son çalışmalar yapılıyor. Bir aksilik olmadığı taktirde 16 Ekim gününden itibaren Switch üzerinden deneyimlenebilecek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.