PS 4 Pro sahiplerinin mutlaka oynaması gereken oyunlar

153
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

PlayStation 4 Pro konsolunuz varsa mutlaka oynamanız gereken özel oyunlar da var demektir. Bu oyunlardan bazılarının sunumunu sizler için hazırladık. Şu sıralar yeni güçlü bir oyun oynamak istiyorsanız size fikir oluşturabilir.

God of War

Çıkar çıkmaz oyun dünyasını birbirine katmayı, listeleri alt üst etmeyi başaran bir oyun oldu. Pek çok önemli ödüle layık görüldü. Grafik kalitesi de PlayStation 4 Pro konsoluna yakışacak cinsten doğrusu. Hem güçlü grafiklere hem de iyi bir oynanışa sahip olan kaliteli bir oyun. Ancak böyle bir oyuna sahip olmanın bedeli de biraz ağır.

Red Dead Redemption 2

Çıkmadan önce uzun bir süre beklendi ve çıktığında da beklentileri karşılamayı başardı. Rockstar Games tarafından sunulan nadide oyunlardan biri. Pek çok inceleme platformu oyunu gelmiş geçmiş en iyi açık dünya teması olarak nitelendirmişti. 4K çözünürlük ve ultra grafik ayarlarında oyun gerçekten de oldukça güzel gözüküyor ve atmosferi etrafı keşfetmeniz için sizi çağırıyor.

OKU:  Yayınlanan Güncelleme ile iPhone'ların Çökmesine Neden Olan Hata Düzeltildi

Marvel’s Spider-Man

Spider Man ile ilgili aslında çok fazla konuşmaya gerek yok çünkü gerek filmleri gerekse oyunları ile oldukça popüler, orjinal yapımlardan biri olduğunu biliyoruz. Marvel’s Spider Man bu konuda geliştirilen kaliteli oyunlardan biri ve kesinlikle denenmesi gerekiyor.

Shadow of the Colossus

PlayStation 2 konsolunda oldukça sevilen oyun daha sonra yeniden tasarlanmış bir haliyle yeni konsola uyarlandı ve PlayStation 4 Pro konsolunda oldukça güzel gözüküyor. Oyunu 1080p çözünürlükte 60 FPS ile, 4K çözünürlükte ise maksimum 30 FPS’te oynayabiliyorsunuz.

Metro Exodus

Listemize çiçeği burnunda, henüz daha yeni çıkan oyunlardan birini de dahil edelim dedik. Eğer Metro Exodus’u bir konsolda oynamak istiyorsanız bu konsolun PlayStation 4 Pro olması gerektiğini şu an için rahatlıkla söyleyebiliriz. Güçlü grafiklere sahip yeni nesil bir oyun ve PlayStation 4 Pro konsolunda da çok güzel gözüktüğüne hiç kuşku yok. Seriyi denemeyenlerin ise ilk olarak Metro serisinin ilk oyunundan oynamaya başlamalarını öneririz. Netice itibariyle hikayenin de önemli olduğu bir oyun serisidir.

OKU:  Red Dead Redemption 2 en iyi Xbox One X'te gözükecek
Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir