PUBG 2 Çıkacak Mı? Cevabı belli oldu

293

Son zamanların en beğenilen oyunlarından biri olan PUBG, Steam’de 2018’de yılın oyunu da seçilmişti. Bu başarılarından sonra PUBG 2’nin çıkıp çıkmayacağı merak edilmekteydi.

PUBG’i ortaya çıkaran isimlerden Brendan Greene, bundan sonra battle royale akımıyla bir işinin kalmadığını söyledi. Dolayısıyla PUBG 2’nin çıkması gibi bir durumun söz konusu olmadığını söyleyebiliriz.

Brendan Greene, kendisinin oynamayı isteyeceği ve başka insanların da katılım göstereceği yeni oyun türleri üzerinde çalışmaya başlamak adına fikirlerinin olduğunu ifade etti.

Brendan Greene insanların birbiriyle daha iyi koordine olmalarını sağlayacak oyunlar ortaya koymak istediğinin sinyalini vererek bir kez daha dikkatleri üzerine çekti. Çünkü belki de bu düşünce ile birlikte bu tarz yeni akım oyunlarla karşılaşacağız ve battle royale akımının popülerliğine elveda diyeceğiz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.