PUBG Android Platformunda Yayılmaya Başladı

453

Playerunknown’s Battlegrounds oyunu daha çok kısaltması PUBG ile isimlendiriliyor. Bunun nedenleri daha kolay yazılıp okunması ve daha iyi akılda kalması. Söz konusu popüler oyun şu sıralar bir kez daha hareketlilik yaşıyor. Android platformu için PUBG oyunu yavaş yavaş yayılıyor. Çin’den sonra bir başka ülkede indirilebilir hale geldi.

Şimdi de Kanada’da beta sürüm olarak edinilebilen PUBG, böylece Android platformunda iyiden yiye kendisini gösteriyor. Şu an Kanada’da indirilip oynanabiliyor. Kanada’dan önce de Çin’de indirilebilir duruma gelmişti.Yakın zamanda diğer ülkeler için de sunulması bekleniyor. Türünün en iyi oyunlarından biri olarak gösterilen PUBG, sürekli yeni rekorlar kırıyor.

PUBG Android sürümünün oyuncular için güzel bir tarafı da ücretsiz olarak sunulması. PC’de ve konsolda oynamak için ücret ödemek gereksede Android için ücret ödemeden oynayabileceksiniz. Fakat oyun içi ödemelerin bulunacağını düşünüyoruz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.