PUBG Finalinde Türk Oyuncular Dikkat Çekti

157
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

PUBG oyunu ilk piyasaya sürüldüğünde PC platformu için çıkışını gerçekleştirmiş, zamanla mobil alanda da kendisine yer bulmuştu.
Mobil alanda da tıpkı PC platformunda olduğu gibi epey tutulan PUBG, kısa zamanda büyük bir oyuncu kitlesine ulaşmayı başardı. Öyle ki zamanla PUBG Mobile için özel e-spor etkinlikleri düzenlenir hale geldi.

PUBG Moblie için zaman zaman e-spor etkinlikleri düzenleniyor. Oyunun bu etinliklerinden PUBG Mobile Club Open’in yarı final sonuçları açıklandı ve bu hususta ülkemizdeki e-sporu ilgilendiren bir hadise yaşandı.

Yarı final sonuçlarına göre PUBG Mobile finallerine iki Türk takımı katılma hakkı kazandı. Yarı finaller 6 gün kadar sürdü ve bu günlerin sonunda emeğin karşılığını alan taraf iki Türk takımı oldu. Türkiye’yi yarı finallerde üç takım temsil ediyordu. Bu takımlardan Rest 8, , Epic Gang 10. oldu.

OKU:  2018 yılının en iyi oyunları belli oldu

Gerçekleştirilen bu turnuva bahar aylarında yapılmakta olup farklı ödülleri de oyuncularla buluşturuyor.Etkinliğin final evresi ise 1 Haziran – 2 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek. Final müsabakaları Türkiye saatiyle 23.00’da takip edilebilecek.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

TAG


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir