PUBG Mobil Lite ülkemize giriş yaptı!

116
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Dünyanın en çok oynanan oyunlardan olan, hatta neredeyse oynamayan insanların sayılı kaldığı oyun PUBG Mobile’ın, son olarak giriş seviye akıllı telefonları için çıkan versiyonu PUBG Mobile Lite ülkemize giriş yaptı. Bir süredir Hindistan’da oynanabilen oyun, şimdi ise Türkiye’de de indirilebiliyor.

PUBG Mobile, ortaya çıkışından bu yana herkes tarafından yoğun ilgi gördü. Birçok oyuncu tarafından büyük bir beğeni ile oynanan ve dünya genelinde de zirvelere çıkan PUBG Mobile’ın, daha fazla model üzerinden oynanabilmesi adına Lite versiyonu kullanıcılara sunuldu. Bir süredir de ülkemize gelmesi beklenen PUBG Mobile Lite, nihayetinde Google Play Store üzerinden indirilebilir hale geldi.

OKU:  Artık PUBG'yi ara vermeden saatlerce oynamak mümkün olmayacak

PUBG Mobile ile PUBG Mobile Lite arasında elbette ki farklılıklar bulunuyor. Örneğin PUBG Mobile Lite oyununda oyuncu sınırı 60 ve harita daha küçük. Ayrıca Lite versiyonunda oyunlar 10 dakika sürüyor.

Oyunu telefonlarına indirmek isteyen Android kullanıcıları Google Play Store’a girip oyunu telefonlarına indirebilirler.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir