PUBG Oyunu Final Sürümü Güncelleme Aldı

371

PUBG, final sürüm için güncelleme aldı. Yama, pek çok hatayı gidermeye yaramakta.

2017’nin en dikkat çeken oyunlardan PUBG, henüz beta aşamasındayken çok yoğun bir ilgi alan nadir oyunlardan biridir. Oyunun final sürümünün sunulmasının ardından şimdi de bazı bugları, mantık hatalarını gideren bir güncelleme yayımlandı.

Güncellemenin başlıca özelliği tekniksel hataların ve mantık hatalarının giderilmesine yaramasıdır. Bazı haritalarda bulunan problemler, oyuncuların absürt yaralanma ve ölmeleri, çitlerin içinden mermi geçememesi gibi sorunların yeni güncelleme ile sona erdirildiği açıklandı.

Death Match sırasında yaşanan çökme sorunlarının da yeni güncelleme ile üstesinden gelindiği ifade edildi. Tekrar sırasında yaşanan bir iki ufak problem de yine giderildi.

Güncellemenin, oyuna sahip olduğunuz sürece otomatik olarak sunulması gerekli. Emin değilseniz oyununuzun güncel olup olmadığını manuel olarak kontrol edin.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.