PUBG son güncellemesiyle yeni özelliklere sahip oluyor

315

Son dönemin en popüler oyunlarından biri olan PUBG için yeni bir güncelleme yayınlanacak. Söz konusu güncelleme oyuna yeni silahlar ekleyecek ve yeni görevleri de beraberinde getirecek.

Yeni sürüm ile birlikte MP5K isimli bir silah oyuna dahil oluyor. Bu silah hafif makineli ateşli silahlar kategorisinde yer almakta. Mermi toplam 30 mermi kapasitesine sahip olup sonradan dahil edebileceğiniz eklentilerle birlikte bu sayı 40 mermiye kadar çıkabiliyor.

Güncellemeyle beraber göörev durumu canlı oyun esnasında görüntülenmekte olup mevcut görev durumunu görüntülemek için P tuşuna basabiliyorsunuz. Oyuncuların yeteneklerini zorlayabilecekleri pek çok zorlu görev bulunuyor. Tüm silahlara ait görevleri tamamlandığınızda yeni kozmetikleri de açabilmektesiniz.

Günlük, haftalık görevler bulunduğu gibi acemi görevleri de bulunuyor. Acemi görevler oyun içi özellikleri tanıtabilmek için 10 görev sunuyor. Günlük görevler her gün değişkenlik göstermekte ve günde en fazla 3 görev değiştirmek mümkün olmaktadır. Haftalık görevlerde ise 10 yeni görev almaktasınız ve bunların en fazla 5’ini değiştirebilmektesiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.