PUBG Venedik Haritası çıkıyor

680

PUBG, oyun dünyasındaki popülasyonunu daha da arttırabilmek için var gücüyle savaşıyor. Güzel grafikleri ve oyuncuların beğenisini kazanan oynanış sistemiyle PUBG, yeni haritalar kazanmaya devam ediyor. Son zamanlarda oyun ile ilgili stratejilerini iyice agresifleştiren geliştirici ekip, şimdi de Venedik haritasını sundu.

Yeni PUBG Venedik haritası, karlar içerisinde güzel bir şehre ve özel manzaralara ev sahipliği yapacak. Harita oyunda Vikendi ismiyle lanse edilecek. Erangel ile Sanhok haritalarının büyüklüklerinin ortalamasına sahip olacak. PUBG Vikendi haritası, yakında yayınlanacak olan güncellemeyle birlikte oyunculara sunulacak.

PUBG’in söz konusu güncellemeyle birlikte bazı iyileştirmeler alacağı da konuşulmakta. Şu ekip işin PS 4 tarafı için de yoğun bir uğraş veriyor. PUBG oyununun PlayStation 4 platformu için 7 Aralık tarihinde çıkış yapması bekleniyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.