RAN: Lost Islands oyunundan ilk görseller yayınlandı!

175

PC ve PlayStation 4 platformları için geliştirilen, yeni Battle Royale moduna sahip orta çağ oyunu RAN: Lost Islands oyunundan ilk görseller geldi. Oynanış videosu ve oyun içi görselleri paylaşılan oyunun görsellik anlamında da oyuncuları cezbedeceğe benziyor.

PUBG oyunu ile günümüzde oldukça popülerliğini artıran ve PUBG oyununun ardından birçok oyunda boy gösteren Battle Royale modu yeni piyasaya sunulacak olan RAN: Lost Islands oyununda de yerini alacak. Steam üzerinde görünen çok oyunculu oyun orta çağda geçiyor ve oyunda ateşli silahların haricinde kılıç, ok, balta gibi eski dönem silahları de bulunuyor. Silahların haricinde yine eski döneme ait kale,gemi ve atlar da oyunda yerini alıyor.

Dünyanın dört bir yanından oyuncuları buluşturacak olan orta çağ savaş temalı oyun gerek görsel anlamda gerek yarattığı aksiyon sahneleri ile oldukça beğenilecek gibi. Oyunun ne zaman yayınlanacağı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Oyunun oynanış videosuna ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.