Razer Aslında Şaka Yapmıyormuş: Gerçekten de Enerji İçeceği Çıkarıyor

285

Daha önce 1 Nisan gününde enerji içeceği şakası yapan Razen, şimdilerde gerçekten de bir enerji içeceği ortaya çıkarmak için çaba sarfediyor.

Razer bundan 9 yıl kadar önce 1 Nisan gününde Razer Venom isimli bir içecek tanıttı. Bu içecek o dönem şaka olarak gündemdeydi ve bu şaka ile firma dikkat çekmeyi başarmıştı. Söz konusu enerji içeceği artık gerçek oluyor. Ancak enerji içeceğinin ismi Venom değil Respawn olacak.

Yeni enerji içeceği ‘Gelişmiş konsantrasyon ve odaklanma’ vurgularıyla duyuruldu. İçerisinde 95 mg kafein içeren toplam 20 içecek tozu bulunacağı aktarıldı. Respawn’ın kutusunun fiyatı ise 25.99 Dolar olacak.

İçerisinde 20 adet içecek tozu bulunan Respawn’daki bu içecek tozlarını oyuncu suya karıştırarak tüketecek. İçeceğin ilerleyen süreçte Türkiye’ye gelip gelmeyeceği şu an için belirsiz. Kim bilir belki de PlayStation salonlarında görmeye başlarız.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.