Razer, BlackShark Kulaklık Serisine Yeni Ürünler Ekliyor

38

Oyuncu ekipmanları sektöründe faaliyet göstermekte olan teknoloji firmalarından Razer, BlackShark serisi dahilinde çeşitli oyuncu kulaklıkları ile karşımıza çıkmakta.

Razer, bu sefer de BlackShark V2 oyuncu kulaklıklarının duyurusunu gerçekleştirdi. Söz konusu kulaklık 50 mm sürücü, THX Game Profiles desteği, pasif gürültü engelleme desteği ile gelecek.

BlackShark V2 kulaklık modelinin USB ses kartı bulunacak. Böylece iyi bir ses kartı bulunmayan cihazlarla da verimli bir şekilde kullanılabilecek. Kulaklığın sahip olduğu tasarım yapısının hem göze hitap etmesi hem de konforlu olması, kullanıcıların kulaklarını acıtmaması göz önünde bulundurularak yapıldığını belirtmek gerekiyor. Üst seviye bir deneyime odaklanan kulaklığın aynı zamanda V2X isimli bir giriş seviyesi modeli de bulunacak. Bu model titanyum olmayan sürücülere sahip ve harici bir ses kartı ile gelmiyor.

BlackShark V2X giriş seviyesi oyuncu kulaklığının fiyatının 60 Dolar , BlackShark V2’nin fiyatının ise 100 Dolar olarak belirlendiğini belirtelim. Bu bağlamda kullanıcılar bütçeleri ve ihtiyaçları doğrultusunda seçim yapacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.