Razer Blade 15 Modeli Tanıtıldı

45

Razer, yeni Blade 15 bilgisayarıyla geliyor. Ürüne dair beklenen tanıtım yapıldı. Habere dair detaylar aşağıda…

Oyuncu ekipmanları üreten popüler markalardan Razer, şimdi de dizüstü bilgisayarı Razer Blade 15’i tanıttı. Razer, bu bilgisayar ile oyunculara yönelik dizüstü bilgisayar serisini yenilemiş oldu. Razer Blade 15, özellikle ufak ekranı ve güçlü işlemci, grafik kartı seçenekleriyle dikkat çeken bir model.

Razer Blade 15’in başlangıç modelinde 2.6 GHz hızında çalışan ve 5 GHz’e kadar ulaşabilen i7 10750H işlemci bulunmakta olup aynı zamanda grafik kartı tarafında NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti ile geliyor. Kullanıcıların RTX 2060 , RTX 2070 tercihlerinde de bulunabilmesi söz konusu ancak bu durumda fiyat tarafında da ona göre bir artış olacaktır. Üründe bulunan ekran paneli 15.6 inç büyüklüğünde olup OLED ekrana sahip ve Full HD çözünürlükte 144 Hertz yenileme hızı destekliyor. Başlangıç modelinde 16 GB RAM ve 256 GB depolama alanı yer almakta.

Başlangıç modele nazaran gelişmiş model ise çok daha kapsamlı ve güçlü özelliklere sahip olacak. Gelişmiş modelin i7 10875H işlemci, NVIDIA GeForce GTX 2070 Super veya GTX RTX 2080 Super grafik kartlarına sahip olup Full HD çözünürlükte 300 Hertz yenileme hızı sunan 15.6 inç büyüklüğünde ekranı bulunuyor. 512 – 1 TB depolama seçeneklerine sahip olan bilgisayar içerik oluşturucuları ve eğlence odaklı kullanıcılar için 4K OLED ekran seçeneği desteği sunmasıyla da dikkat çekmekte.

Özellikle gelişmiş modelin farklı ve kuvvetli özellikleri göze batmakta olup söz konusu model 2600 Dolardan başlayan fiyatlarla satılacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.