Razer Seiren Emote Masaüstü Mikrofon Alan Razer Kraken Kulaklık Hediyesi Kazanıyor!

42

Razer markalı ürünlerle alakalı Itopya üzerinde fırsatlar sunulmaya devam ediyor. Itopya internet sitesinde günün fırsatı kapsamında Razer Seiren Emote Masaüstü Mikrofonu 1.263,67 TL fiyat etiketiyle satılırken aynı zamanda Razer Kraken Kitty Edition Siyah Gaming Kulaklık da hediye olarak veriliyor.

Razer Seiren Emote Mikrofon ile ilgili yaptığımız fiyat araştırmasında internet üzerinde ürünün en düşük 1246 TL fiyattan satıldığını gördük. Itopya ise bugüne özel olarak Razer Seiren Emote Masaüstü Mikrofonunu 1.263,67 TL fiyattan oyuncu kulaklığı Razer Kraken Kity’i hediye ederek sunuyor. Böylece kulaklık bedavadan verilmiş oluyor. Razer Kraken Kitty Siyah Oyuncu Kulaklığının normal fiyatının ise 1.300 TL seviyesinde olduğunu belirtelim.

Gerçekleştirilen kampanya stoklarla sınırlı olarak devam etmekte olup itopya.com internet adresinden günün ürünleri menüsünden ulaşabilmeniz mümkün.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.