Razer Yeni Basilisk Oyuncu Farelerini Duyurdu

108

Oyuncu ekipmanları üreten ünlü markalardan biri olan Razer, yeni ürünlerle daha karşımıza çıkıyor. Razer, yeni Basilisk oyuncu farelerinin duyurusunu gerçekleştirdi.

Yeni oyuncu faresi sinyal iletimini düşük seviyede tutabiliyor. Böylece düşük gecikme sunan fareler, Basilisk fare ailesine yeni üyeler eklemiş oldu.

Tanıtılan yeni farelerden biri Razer Basilisk X HyperSpeed olup bu fare genel itibariyle orta segmente pazara hitap etmekte. Fare 6 tuşlu bir yapıya sahip olup 160000 DPI hassasiyet sunmakta.

Fare 2.4 GHz bandı üzerinden çok düşük gecikmeler sunmakta. Bunu NyperSpeed teknolojisine borçlu olduğunu söylemek mümkün.

Duyurulan bir  diğer model olan Razer Basilisk Ultimate ise diğerine nazaran daha üstün özelliklere  sahip. Tam anlamıyla üst segmente hitap ettiğini söylemek mümkün. Fare 100 saat şarj olmadan kullanım süresi sunmakta olup 20000 DPI sensörü kullanmakta. Cihazda 11 tuş ve optik fare tuşları yer almakta.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.