Razr 5G Satışa Sunulduktan Sonra Sadece İki Dakika İçinde Tükendi

21

Bazen beklenen akıllı telefonlar iyi bir duyuru ile de satışa sunulduğunda çok kısa bir süre zarfında tükenebiliyor. Motorola Razr 5G modeli de stoğu en hızlı tükenen telefonlar arasına katıldı.

Piyasaya sürülen Razr 5G akıllı telefonu gelen bilgileri göre satışa sunulduktan sonra yalnızca 120 saniye içerisinde tükendi. Telefonun stoklarının bu kadar kısa bir süre zarfında tükenmesi iddiasını bir kez daha ortaya koydu.

Razr 5G modeli geçtiğimiz günlerde piyasaya sürüldü ve tasarım konusunda oldukça farklı bir katlanabilir telefon olarak geldi. Adreno 620 grafik birimine sahip, Snapdragon 765G yonga seti kullanan akıllı telefon 6.2 inç büyüklüğündeki ana ekranının yanında 2.7 inç büyüklüğündeki ikinci bir ekranı cihaz katlandığında hazır hale geliyor. Yani normalde kullanılan ekran katlanabilir halde daha ufak bir boyutta kullanılabiliyor. Bu özelliği kullanıcılara Pratik ve farklı geldi. Böylece ürün oldukça kısa bir zaman zarfı içerisinde dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

Telefonun 256 GB dahili depolama alanı, 8 GB RAM’i bulunmakta olup 48 Megapiksellik f7.1 diyafram açıklığında arka kamera lensine sahip ve ön yüzünde de f2.2 diyafram açıklığında 20 Megapiksellik selfie lensi bulunuyor. 205 Gram ağırlığındaki ürün 2080 mAh hızlı şarj destekli bataryaya sahip.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.