Realme 3 Serisi Güncelleme Aldı

85

Realme 3 serisinden iki model Reealme 3 ve Realme 3i için yeni yazılım güncellemesi paylaşıldı. Güncelleme telefonlara VoWiFi desteğini kazandırıyor.

Yükselen akıllı telefon markalarından Realme, aralarındaki tek belirgin fark yonga seti olan iki telefon Realme 3 ve Realme 3i telefonları için aynı ylazılım güncellemesini paylaştı. İki telefon için de güncelleme RMX1821EX_11.A.26 yapı numarasıyla sunuluyor ve 147 MB dosya boyutunda. Böylece kısa sürede indirip uygulayabildiğiniz güncellemenin en belirgin özelliği ise VoWiFi desteğini kazandırması.

VoWiFi desteği , sinyallerin zayıf olduğu yerlerde Wi-Fi kullanıp operatörler üzerinden arama yapmalarına yarayacak. Bu özelliğin yakın zamanda bir diğer Realme 3 telefonu olan Realme 3 Pro’ya da gelmesinin beklendiğini belirtelim.

OTA üzerinden dağıtımı gerçekleştirilen güncellemenin tek farkı VoWiFi tarafında değil. Aynı zamanda ufak tefek sistem iyileştirmelerini de beraberinde getirerek biraz daha kararlı bir yazılım deneyimi sağlanmasına yardımcı olmakta.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.