Realme 5 Pro Telefonuna Yazılım Güncellemesi Geldi

23

Akıllı telefonların yazılımsal olarak güncellenmeleri ve özellikle de doğru güncellemeleri almaları bir hayli önemli. Gelen son bilgilere göre Realme 5 Pro akıllı telefonu için yeni bir yazılım güncellemesi yayınlandı.

Paylaşılan güncellemenin temel özelliği Realme 5 Pro akıllı telefonunda yer alan pek çok hatayı ve uyumsuzluğu gidermesi ve cihazı daha güvenli bir hale getirmesi. Bu bağlamda telefona RMX1971EX_11_C.07 yapı numarasına sahip olan güncelleme yayınlandı. Söz konusu güncelleme içerisinde Eylül ayı güvenlik yamasını da barındırıyor ve pek çok hatayı gideriyor.

Güncellemenin yaptığı başlıca değişiklikler arasında varsayılan ses kayıt cihazı seçeneklerini dahil etmesi, derin temizleme ve arka plan iyileştirme özelliğini dahil etmesi, durum çubuğu için zaman görüntüleme seçeneği sunması, güvenlik ayarlarının altına kısayollar eklenmesi, Wi-Fi ayarlarınıhoptimize edilmesi, OTG anahtarının durum çubuğuna dahil edilmesi ve sistem güncelleme bildirimi için açılır pencere optimize edilmesi, şarj animasyonunun yazı tipi sorunlarının giderilmesi, sistemi çok kullanıcılı modda yeniden başlatılrken parmak izi adlarının varsayılana ayarlanması sorununun düzeltilmesi, uygulama listesindeki arama alanının çökmesi sorununun düzeltilmesi, Mute-Bell-Titreşim simge durumunun optimize edilmesi, kayan ekran görüntüsündeki olasılık sorunun giderilmesi yer alıyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.