Realme 7 Pro Telefonu Ülkemizde de Piyasaya Sürülüyor

12

Realme markasının yeni telefonlarından Realme 7 Pro, gelen bilgilere göre Türkiye’de de satışa sunulacak. İşte habere ilişkin detaylar…

Türkiye pazarında Çinli akıllı telefon üreticilerinin pek çok ürününü görüyoruz. Bu sefer de Realme 7 Pro akıllı telefonu Türkiye’de satışa sunulacak. Gelen bilgilere göre telefon ülkemizde 20 Ekim 2020 tarihinde saat 14.00 da gerçekleştirilecek özel etkinlikle satışa sunulacak.

Realme, gerçekleştireceği özel etkinliği YouTube üzerinden canlı yayın ile paylaşacak. Realme 7 Pro özellikle de hızlı şarj hususunda yeni bir devinim getiren bir model olacak. Orta segment için gelecek olan telefon, yüksek güç kapasitesiyle ve süper hızlı şarj fonksiyonuyla gelecek. Cihazın 4500 mAh bataryası sıfırdan yüze yalnızca yarım saatte dolabilecek.

Realme 7 Pro’nun ülkemizde ne kadar ilgi göreceği elbette hangi fiyat etiketiyle satışa sunulacağıyla doğrudan bağlantılı olacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.