Realme 7i Orta Segment Pazar İçin Piyasaya Sürülecek

52

Akıllı telefon pazarında hareketlilik yaşanmaya devam ediyor. Realme markası, Oppo şirketinin alt markası olup pek çok akıllı telefon modeliyle karşımıza çıkan Çin menşeine sahip bir teknoloji şirketi olup şimdi de Realme 7i akıllı telefonunu orta segment pazar için satışa sunmayı hedefliyor.

Yeni Realme 7i akıllı telefonunun sahip olduğu teknik özellikler Geekbench 4’te RMX2103 kod adıyla ortaya çıktı. Buna göre telefonda Snapdragon 662 işlemci ve 8 GB RAM yer alıyor. Telefonun 6.5 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlüğünde 90 Hertz tazeleme hızı sunan bir ekrana sahip olması bekleniyor.

Cihazın bataryası ile alakalı olarak gelen bilgilere göre Realme 7i modeli 5000 mAh bataryaya sahip olacak ve 18W hızlı şarj desteği sunacak. Dörtlü kamera kurulumuyla gelecek olan telefonda 64 MP ana sensör + 8 MP ultra geniş sensör + 2 MP makro sensör ve 2 MP derinlik sensörlü dörtlü arka kamera yapısı bulunuyor.

Realme 7i modelinin 17 Eylül 2020 tarihinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Fiyatına dair şu an için kayda değer bir bilgi bulunmuyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.