Realme C11 Modeli ile Geliyor

69

Realme markasının yeni akıllı telefonu Realme C11, görünen o ki bütçe dostu bir model olacak. Telefon fiyat performans ürünlerinin bir yenisi olacak.

Cihazda 5000 mAh büyüklüğünde hızlı şarj destekli 10w hızlı şarj destekli batarya bulunacak. Böylece kullanıcılar uzun süre boyunca telefonlarını şarj etmeden kullanabilecekler. Realme C11 akıllı telefonu gelen bilgilere göre emsallerine nazaran biraz daha makul fiyatlara sahip olacak. Helio G35 yyonga seti ile çalışacak olan ilk akıllı telefon olarak piyasaya sürüleceğini söyleyebileceğimiz Realme C11 ile ilgili paylaşılan ilk görselde ise kamera kısmı gizlenmiş durumda. Bu sebeple ürünün kamera özellikleri ve diğer bazı detaylar hakkında şu an bilgi sahibi değiliz.

Realme 25 Haziran günü Realme X3 akıllı telefonunun tanıtımını gerçekleştirecek. Bakalım yeni Realme modelleri nasıl cihazlar olacak? Bekleyip göreceğiz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.