Realme C17 Özellikleri Görüntülendi

9

Realme C17 akıllı telefonuna dair yeni bilgilere ulaşıldı. Telefonun sahip olduğu teknik özellikler Geekbench testi sırasında görüntülendi.

Realme markasının Oppo çatısı altında üretim yapmaya devam ettiğini ve daha çok giriş ila orta segmente yoğunlaştığını biliyoruz. Şimdi marka bu doğrultuda yeni Realme C17 akıllı telefonuyla gelecek.

Belli olan özelliklere göre Realme C17 akıllı telefonunda 6 GB RAM yer alacak ve Snapdragon 460 yonga setinden güç alacak. 5.000 mAh bir bataryayla gelmesi beklenen telefonun kaç W şarj desteği sunacağına yönelik şu an için bir bilgi bulunmuyor.

Yazılım tarafında Android 10 işletim sistemi ile piyasaya sürülecek olan telefon Geekbench performans testinden tekli çekirdekte 253 puan, çoklu çekirdek testinde ise 1248 puan aldı. Bu bağlamda ürünün benzer temel özelliklerdeki cihazlara nazaran fazla iddialı olmayacağını ancak fiyatının uygun olduğu taktirde bunun değişebileceğini belirtelim.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.