Realme C3i Resmi Olarak Tanıtıldı!

70

Realme şirketi yeni C3i akıllı telefonunun tanıtımını gerçekleştirdi. Böylece telefonun sahip olduğu teknik özellikler detaylı olarak belli oldu.

Realme şirketi akıllı telefon kategorisinde bilinen ünlü markalardan biri haline geldi. Önümüzdeki süreçte pek çok yeni akıllı telefon modeli piyasaya sürmeyi planlayan Realme, bu kez de C3i akıllı telefon modeli ile kendisini gösterecek.

Gelen bilgilere göre telefonda 6.5 inç büyüklüğnüde HD çözünürlükte ekran bulunacak. MediaTek Helio G70 sekiz çekirdekli işlemci ile çalışacak olan akıllı telefonda 32 GB dahili depolama alanı ve 2 GB RAM bulunacak. Depolama alanını microSD Kart aracılığıyla artırabilmek de mümkün olacak.

10W hızlı şarj desteğine sahip 5000 mAh bataryayla gelecek olan yeni Realme C3i akıllı telefonu 100 Avroluk fiyat etiketiyle kendisini gösterecek. Vergiler de hesaba katıldığı zaman ürünün fiyatının rahatlıkla 1000 TL seviyesini aşacağını söyleyebiliriz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.