Realme X2 Pro Telefonuna Android Güncellemesi Geldi

22

Realme markasının X2 Pro telefonuna yönelik olarak yeni Android yazılım güncellemesi paylaşıldı.

Çin merkezli teknoloji şirketlerinden Realme, X2 Pro modeliyle üst segment pazara hitap etmekte olup cihaz için RMX1931EX_11_C.32 koduna sahip güncelleme yayınlandı. Söz konusu güncelleme ayarlar, oyun, sistem ayarları, çoklu kullanıcı ayarları, dosya yöneticisi, güvenlik hususunda düzeltmeler yapıyor.

Ülkemizde de satılmakta olan ve 1 yaşına girmek üzere olan Realme X2 Pro telefonu, alığı yeni güncellemeyle daha güvenli ve daha fonksiyonel bir hale büründü. Aynı zamanda çekilen videoların kolayca düzenlenebilmesine imkan tanıyan Soloop isimli bir uygulamayı da sundu. Bunlara ek olarak pil simgesinin görüntülenememesi gibi sorunlar da çözüldü. Güncelleme bunun gibi bazı değişiklikleri daha beraberinde getiriyor.

Yatay ekranlar için üretilen oyunlardan çıkış yapamama sorunu oyuncuları rahatsız ediyordu. Yayınlanan güncelleme bu sorunu da büyük ölçüde çözüme kavuşturdu. Bu gibi sebeplerle edinilmesi önerilen güncellemenin size ulaşıp ulaşmadığını hemen aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.