Realme X3 SuperZoom Batarya Özellikleri Belirlendi

25

Realme X3 SuperZoom akıllı telefonunda yer alan bataryanın teknik özelliklerine dair yeni gelişmelere ulaşıldı. Haberin devamı aşağıda…

Akıllı telefonların en önemli teknik özelliklerinden birisi de sahip olduğu bataryaların işlevleri. Akıllı telefon kullanıcıları telefonlarının uzun süre şarj problemi yaşamamasını istiyor ve günümüzde bu noktada önemli aşamalar kaydedildi. Artık telefonlar daha güçlü bataryalara ve daha hızlı şarj imkanlarına sahip.

Realme şirketinin yeni akıllı telefonu X3 SuperZoom’da bulunan batarya özellikleri detaylarıyla ortaya çıktı. Gelen son bilgiler telefonda bulunan bataryanın 4.200 mAh kapasiteye sahip olduğunu ve 30W hızlı şarj desteği sunduğunu gösteriyor. Elbette şarj hususunda telefonda hangi yonga setinin kullanıldığı konusu da önem taşıyor. Bu doğrultuda X3 SuperZoom akıllı telefonu Snapdragon 855+ yonga setine sahip.

Telefonun optik zoom yeteneğiyle gelecek bir kamera sistemine sahip olması bekleniyor. İlerleyen günlerde daha fazla özelliği ortaya çıkacak ve bu özellikleri resmiyet kazanacaktır.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.