Realme X3 SuperZoom’un Yeni Özellikleri Açığa Çıktı!

87

Çinli akıllı telefon üreticisi Realme, yakın zamanda tanıtacağı yeni akıllı modeli Realme X3 SuperZoom’un yeni özellikleri açıklandı. Açıklanan bilgilere göre telefon gücünü Snapdragon 855 işlemcisinden alacak.

Tanıtımına kısa bir süre kala Realme X3 SuperZoom’un yeni özellikleri ortaya çıktı. Yavaş yavaş telefonun özelliklerini duyurmaya başlayan şirket, yayınladığı fragman ile yeni telefonunu gözler önüne serdi. 26 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek lansmanla kullanıcılar ile buluşacak olan telefon, bünyesinde Snapdragon 855 işlemcisine yer verecek. Şirket, 517.743 AnTuTu puanıyla söz konusu işlemciyi kullanan telefonlar arasında ilk sıraya yerleştiğini iddia ediyor.

Şirket tarafından yayınlanan videoya baktığımızda arka yüzünde bizi sol üst köşeye dikey olarak yerleştirilmiş arka kamera kurulumu karşılıyor. Ön yüzünde ise iki adet kamera yer alıyor. 60x’e kadar zoom desteğini barındıran telefon aynı zamanda 120 Hz ekran yenileme hızına sahip olacak.

Mavi ve beyaz renk seçenekleri ile piyasaya sunulacak olan Realme X3 SuperZoom, 26 Mayıs tarihinde resmi olarak tanıtılacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.