Realme X3 Telefonu İçin Güncelleme Çıktı

85

Çin menşeine sahip akıllı telefon markalarından Realme, yazılım güncellemeleri tarafında elini çabuk tutmak istiyor. Şirket şimdi de bu doğrultuda Realme X3 akıllı telefonu için yeni bir güncelleme yayınladı.

Paylaşılan X3 güncellemesi OTA üzerinden yayınlanmış olup toplam 195 MB büyüklüğe sahip. Haziran ayı Android güvenlik paketini de içerisinde barındıran güncelleme, genel olarak X3 akıllı telefonunun hem daha güncel hem daha güvenli bir hale gelmesini sağlıyor. Güncellemenin boyutu çok yüksek olmadığı için kota unsurunun çok da önemi yok ancak elbette bu sizin kalan kullanım bilgilerinize göre değişkenlik gösterebilecek bir konu.

Realme X3 akıllı telefonu Android 10 tabanlı Realme UI arayüzü ile kendisini göstermişti ve Android 11 işletim sistemi güncellemesi alan ilk telefonlardan biri olması bekleniyor.

Realme X3 Özelliklerini Hatırlayalım

Telefonda 6.6 inç büyüklüğünde 2400 x 1800 piksel çözünürlüğünde ekran bulunuyor ve bu ekran 120 hertz ekran tazeleme hızı sunuyor. Corning Gorilla Glass 5 korumasına sahip olan telefonda üst seviye işlemcilerden Snapdragon 855 Plus yonga seti bulunuyor. 6 GB / 8 GB RAM seçenekleri bulunan model 128 GB dahili depolama alanı içeriyor. Realme X3 fiyatı ise 330 Dolar olup bu bağlamda fiyat tarafında da uygun bir telefon olduğunu belirtmek gerekiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.