Realme X50 5G Özellikleri ve Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

56

Çinli akıllı telefon üreticilerinden Realme, çok yakın zamanda Avrupa’da tanıtacağı yeni akıllı modeli Realme X50 5G’nin tanıtım tarihini ve bazı özelliklerini duyurdu.

Realme, yaptığı bir duyuru ile yeni akıllı modeli Realme X50 5G’nin birtakım özelliklerini ve tanıtım tarihini açıkladı. Şirketin açıkladığı bilgiye göre Realme X50 5G, 8 Temmuz Çarşamba günü tanıtılacak. Yine şirketin açıkladığı bilgilere göre Realme X50 5G, gücünü 7 nm fabrikasyon süreci ile üretilen 8 çekirdekli Snapdragon 765G işlemcisinden alacak. 6.57 inç büyüklüğünde Full HD+ LCD ekrana sahip olacak telefonda 6GB/8GB RAM seçenekleri ve 128GB depolama alanı bulunacak.

Telefonun arka yüzünde 48MP ana kamera + 8MP ultra geniş açılı kamera + 2MP makro kamera ve 2MP derinlik sensörü yer alacak. Telefonun ön yüzünde ise 16MP + 2MP olmak üzere çift kamera bulunacak. Tüm bunların yanında telefon kutusundan Android 10 işletim sistemi ve Realme UI kullanıcı arayüzü ile çıkacak ve bünyesinde 30W hızlı şarj destekli 4200 mAh batarya barınacak. Ayrıca telefonda sıvı soğutma ve Dolby Atmos yüksek kaliteli ses desteği de bulunacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.