Realme X50 Youth Edition Toplam 6 Kameraya Sahip Olacak

120

Realme markasının yeni telefonu X50 Youth Edition hakkında bazı gelişmelere ulaşıldı. Telefon toplam 6 kameraya sahip olacak.

Özellikle Hindistan pazarında çok başarılı bir dönem geçiren Realme, 2019 yılında %808 büyüme yakalamıştı. Şirket burdan aldığı gücün de büyük etkisiyle yeni telefonlarını hem ülkemiz pazarı hem global pazar için duyurmaya devam etmekte.

Bu kez Realme X50 Youth Edition akıllı telefonunun teknik detayları ortaya çıktı. Bunlar arasından en dikkat çeken nokta ise telefonun önde çift kameraya, arkada dört kameraya, toplam altı kameraya sahip olması. Önde bulunan kameralar 16 + 2 Megapiksel olup arka kısımdaki kameralarda ise 48 MP ana kamera + 8 MP geniş açı + 2 MP geniş açı + 2 MP makro çekim kamerası şeklinde.

Realme X50 Youth Edition, Snapdragon 765G veya MediaTek Dimensity 800 yonga setlerinden birini kullanacak. Bu konuda henüz net bir bilginin bulunmadığını belirtmek gerekiyor. Telefon 30w hızlı şarj desteğiyle de gelecek olup önemli özelliklerinden birisi de 5G bağlantı desteği sunuyor olması. Fiyat tarafında da agresif olması beklenen model hakkında ilerleyen günlerde daha da fazla detay ortaya çıkacaktır.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.