Red Dead Redemption 2 hakkında çılgın 10 detay!

557
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Red Dead Redemption 2 oyununu erkenden test etme imkanına erişen Amerikalı medya kuruluşları, oyun ile ilgili oldukça çarpıcı bazı maddeler paylaştı. Bizde bu maddelerden 10 adetini Türkçe olarak sizlerle paylaşalım dedik.

1. Siz yağmalamazsanız başkası yağmalar

Oyunda örneğin bir düşmanı öldürdüğünüzde üzerinde yer alanları hemen arayıp yağmalamazsanız bunu etrafınızdakiler yapabilir!

2. Atın testisini görürseniz şaşırmayın

Red Dead Redemption 2 geliştiricisi, üşenmeden atın testislerini de oyuna yerleştirmiş. Dolayısıyla at ile dolu olan bu oyunda atın testislerini görürseniz, ‘Bunu da mı yapmışlar’? diye kendi kendinize sorabilirsiniz.  Üstelik geliştirici soğuk, yağmurlu havalarda testislerin büzüştüğünü dahi açıkladı. Aynı zamanda atlar sürekli olarak kaka da yapacak.

3. Karakterinizin saçı sakalı uzayacak, açıkacak, yorgun düşecek

Özellikle gerçekçi oyunlardan hoşlananların çok hoşuna gidecek olan bu maddede başlık aslında her şeyi açıklıyor. Oyundaki ana karakterimiz acıkırsa yorgun düşer, bakımsız kalırsa saçı sakalı birbirine karışır. Sakın onu soğuk havalarda bir gömlek ile bırakmaya çalışmayın!

OKU:  WhatsApp'tan Kullanıcıları Rahatlatacak İki Yeni Özellik

4. Eğer kampınızdaki arkadaşlarınıza sataşırsanız yandınız!

Kamptaki arkadaşlarınıza sataşıp onlara saldırdığınızda kötü bir şöhrete sahip olacaksınız.  Uzun bir süre bu yaptığınız ile ilgili hoş olmayan sözler işitebilirsiniz.

5. Fırtınada savrulan, çamurlanınca koşamayan bir at düşünün

Oyunda sahip olduğunuz atlarınız fırtınalardan direkt olarak etkilenecek ve çamurlu bir ortamda, yağmurlu havalarda çok daha yavaş koşacak.

6. Birinin şapkasını vurup alabilirsiniz ama dikkat edin madara olmayın!

Oyunda bir başka kovboyun şapkasını düşürüp alabiliyor, onu madara edebiliyorsunuz. Ancak NPC’ler de aynısını size yapabilir.

7. Şerefli misin şerefsiz mi?

Oyunda şeref sistemi de olacak. Örneğin eğer bir rakibi öldürmeden önce onunla dalga geçerseniz onur sistemine göre aşağıda yer alacaksınız.

OKU:  BİM, uygun fiyata PlayStation 4 satışını gerçekleştirecek

8. Kirli tırnaklar

Arthur’un tırnaklarının altında gözle görülür derecede kir vardır.

9. Hayvanları kokularından takip ederken onlar da sizi farkedebilir

Oyunda kartal görüşü bulunacak ve bu kartal görüşü ile hayvanların izlerini kırmızı olarak göreceksiniz. Aynı zamanda kokularını da alıp onları avlamak için avantaj elde edebileceksiniz. Ancak onlar da sizi çok rahat bir şekilde farkedebilir. Bu yüzden çok yaklaşmamanız gerekecek.

10. Daha büyük toynaklı ve kaslı atlar daha fazla iz bırakacak

Atınızın türüne göre yollarda bırakacağı izler dahi değişecek. Daha güçlü ve büyük toynaklı atlar koştuğu zaman arkasında çok daha belirgin izler bırakacak.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir