Red Dead Redemption 2 PC Platformuna Duyuruldu!

222

Uzun süredir PC platformuna çıkması beklenen Red Dead Redemption 2, en sonunda PC oyuncularıyla bir araya geliyor. Oyunun Kasım ayının başlarında PC platformu için çıkış yapacağı duyuruldu.

Geride bıraktığımız yıl Xbox ve PlayStation tarafına çıkışını yapan Red Dead Redemption 2, sahip olduğu öğelerle oyuncuları hayran bırakmış, oyun dünyasına yeni bir soluk kazandırmıştı. Oyunun şimdi de PC platformu için satışa çıkarılacağı ortaya çıktı. Red Dead Redemption 2, 5 Kasım tarihinden itibaren PC platformu için çıkış yapacak. Rockstar Launcher üzerinden ön sipariş edenlere ise ekstra hediyeler verilecek. Bu hediyeler GTA Vice City, Max Payne 3 gibi efsaneler olacak. Oyuncular bu oyunlardan ikisini ücretsiz olarak seçebilecek.

Oyun ilk etapta Steam’e gelmeyecek ancak ilginç bir şekilde Epic üzerinde kendisini gösterecek. Steam’e ise Aralık ayından sonra gelmesi beklenmekte.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.