Redmi 10X Performans Testinde Görüldü! İşte Özellikleri

101

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi’nin alt markası Redmi’nin yeni akıllı modeli Redmi 10X performans testinde ortaya çıktı. Telefonun belli başlı özellikleri de belli oldu.

Xiaomi’nin alt markası olan ve piyasaya sunduğu modeller ile adından sıkça söz ettiren Redmi, 26 Mayıs tarihinde yeni akıllı telefonu Redmi 10X’i tanıtacağını duyurmuştu. Ardından şirketin üst düzey yetkilisi telefonun gücünü 7 nm fabrikasyon süreci ile üretilen, 5G destekli MediaTek Dimensity 820 işlemcisinden alacağını açıkladı. Telefonda aynı zamanda 6.57 inç büyüklüğünde Full HD+ OLED ekran yer alacak ve 8GB RAM/256GB depolama alanına sahip olacak. Redmi X10, kutusundan 4420 mAh batarya ile çıkacak.

AnTuTu performans testinde karşımıza çıkan Redmi 10X, bu testten 415.672 puan almayı başardı. Aldığı bu puan ile telefon gerçekten de performans anlamında piyasaya iddialı bir giriş yapacağa benziyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.