Redmi 6, 6A ve 6 Pro telefonlarının depolama seçenekleri belli oldu

340

Xiaomi yakında Redmi 6 serisini akıllı telefon sahipleriyle buluşturacak. Redmi 6, Redmi 6A ve Redmi 6 Pro akıllı telefonunun depolama seçenekleri netlik kazandı.

Redmi 6A akıllı telefonu 2 GB RAM + 16 GB / 32 GB dahili depolama alanı olmak üzere iki farklı depolama alanı versiyonuyla gelecek. Redmi 6 ise 3 GB RAM + 32 GB / 64 GB dahili depolama alanı içerecek.

Redmi 6 Pro modeli ise hem RAM hem depolama alanı konusunda farklı sürümlere sahip olacak. Cihazın 3 GB RAM + 32 GB dahili depolama alanı ve  4 GB RAM + 64 GB dahili depolama alanı bulunan iki farklı versiyonu olacak. Elbette tercihe göre fiyat hususunda da değişiklikler yaşanacak.

Redmi 6A modeli siyah, mavi, gold ve rose gold renk seçenekleriyle, Redmi 6 modeli siyah, mavi, gold ve rose gold renk seçenekleriyle ve Redmi 6 Pro modeli de siyah, kırmızı, mavi ve gold renk seçenekleriyle piyasaya sürülecek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.