Redmi 7A İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

74

Redmi firması, yeni Redmi 7A yazılım güncellemesini paylaştı. Yayınlanan güncelleme telefonu Android 10 işletim sistemine yükseltmekte.

Xiaomi firmasının alt markası olan Redmi, güncellemeler konusunda hızlı davranmaya çalışıyor. Gelen bilgiler bu kez Redmi 7A akıllı telefonu için yeni bir Android güncellemesinin yayınlandığını gösteriyor. Paylaşılan güncelleme toplam 1.7 GB dosya boyutuna sahip olup Android 10 işletim sistemine sahip. Güncelleme boyutu yüksek olduğu için kullanıcıların indirmeden önce kota durumunu göz önünde bulundurması gerekebilir.

Güncelleme OTA üzerinden kademeli bir şekilde yayınlanmakta. Aynı zamanda MIUI 11.0.1.0 QCMCNXM yapı numarasıyla gelen güncelleme Mayıs ayına ait güvenlik paketini de içerisinde barındırıyor. Güncellemenin önümüzdeki günlerde tüm Avrupa ülkelerine ulaşması beklenmekte. Eğer global ROM sahibi iseniz o halde güncellemeyi siz de biraz daha geç alabilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.