Redmi 8 Fiyatı Bir Kez Daha Yükseldi

60

Xiaomi’nin alt markası Redmi akıllı telefon kategorisinde iyi işler çıkarıyor. Ancak piyasaya sürdüğü eski bir telefonu sürekli zamlanacak kadar değil ! İlginç bir şekilde Redmi 8 akıllı telefonunun fiyatı giderek daha fazla zamlanıyor.

Bu zamana kadar üç kez fiyat artışı alan Redmi 8 akıllı telefonu bir kez daha zamlandı ve böylece toplamda üçüncü kez fiyat artışına uğramış oldu. Redmi 8 akıllı telefonu geçen yıl yani 2019 yılının Ekim ayında piyasaya sürüldü. İlk çıktığında 107 Dolar fiyat etiketi ile kendisini gösteren telefon satışa sunulduktan kısa bir süre sonra 120 Dolara yükseldi. Mayıs ayında da fiyatı 125 Dolar olan Redmi 8 bir kez daha zamlandı ve bu sefer de 132 Dolardan satılıyor.

Normalde bir akıllı telefon satışa sunulduktan aylar sonra yavaş yavaş fiyatında düşmeler başlar veya sabit kalır. Ancak Redmi 9 akıllı telefonu 2019 yılında çıkış yapan bir cihaz olmasına rağmen tam aksine fiyat artışı aldı. Sizce bu durumun sebebi ne olabilir? Görüşlerinizi hemen aşağıdaki yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.